Dosya İndirme Limiti Aşıldı Hatası Çözümü -E Kitap Bedava PDF

Yandex disk dosya indirme limiti aşıldı uyarısı çözümü. Dosya indirme limiti aşıldı uyarısı nedir? Nasıl Çözülür?E kitap indirirken dosya indirme hatası çözümü basitçe nasıl yapılır?


Bu konu aynı zamanda bilmeyenler için yandex’e nasıl kayıt olacağınızı anlatmaktadır.

Ayrıca bu şekilde indirme yaptığınızda normalden çok daha hızlı indirme yapılıyor. Dosya İndirme Limiti Aşıldı Uyarısı ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler.

1.
 Olarak “Yandex.Disk’e Kaydet” butonuna tıklıyorsunuz.Bazen ( Save to Yandex.Disk and download ) gibi bir yazıda çıkabilir ona tıklayınız. Bu, önce Yandex Diskinize kaydedin sonra indirin anlamına geliyor.Ardından alt tarafta görmüş olduğunuz Yandex Kayıt ve giriş sayfası açılacaktır.

2.
 Aşama olarak isterseniz ülkemizde en çok kullanılan “Facebook, google+ veya Twitter” ikonlarına tıklayarak Yandex’e  kolayca kayıt olabilir ve giriş yapabilirsiniz. Yada “Kaydol” butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurarak kaydınızı yapabilirsiniz.
Bu işlemden sonra kayıt sayfasına ulaşmış olacaksınız eğer kayıt sayfası Türkçe değilse, Yandex Türkçe kayıt sayfasına ulaşmak için https://passport.yandex.com.tr/registration? bu linke tıklayınız.
Kaydımızı tamamlamak için son olarakkarşınıza çıkan formu dolduruyorsunuz eğer telefonuz yoksa ve vermek istemiyorsanız kırmızı kare içerisine aldığımız “Telefonum yok” yazısına tıklayınız ve onun yerine kendinize bir gizli soru ve cevap seçerek güvenlik kodunu giriniz. Kaydınız tamam!
3.
 Artık bir Yandex hesabınız var bundan sonra sadece istediğiniz dosyayı dosyayı indirmek kalıyor.
4. Son aşama olarak dosyayı “Yandex.Disk’e kaydet” dedikten sonra artık o dosyalar sizin Yandisk hesabınızda ki İndirilen/Download klasörüne kaydedilecektir. İndirmek istediğiniz dosyanın üzerine tıklayıp dosyanın altında açılan indirme butonuna basarak artık istediğiniz dosyayı telefonunuza,bilgisayarınıza veya tabletinize indirmiş olacaksınız.

www.bedavapdf.com ile kalın, sağlıkla kalın!

Dosya indirme limiti aşıldı. Dosyayı ancak Yandex.Disk’e kaydedebilirsiniz UYARISI

Bu görmüş olduğunu hata bedavapdf.com da dahil olmak üzere birçok yerde kolaylığı ve hızı sebebiyle bolca kullanılan yandex’in dosya yükleme ve indirme servisi Yandex Disk’in (yadi.sk) vermiş olduğu bir uyarıdır.

Bu uyarının sebebi Yandex’in koymuş olduğu indirme limitinin aşılmasından kaynaklanmaktadır.Bu uyarının sizle bir ilgisi yoktur fakat indirmeye çalıştığınız dosyanın sahibinin çok fazla indirme almasından kaynaklı bir kısıtlamadır. Çözümü yukarıda gördüğünüz üzere kolaydır.İndirme butonu aktif olmayan yani limit aşımı uyarısı ile karşılaştığınız dosyaları indirmek için yukarıda sizler için resimli anlattığımız şekilde kendi Yandisk hesabınızı oluşturabilir ve bundan sonra bu uyarıyla karşılaşsanız bile kolayca indirme işlemini gerçekleştireceksiniz.
TYT Matematikte 2020’e Kadar Hangi Konudan Kaç Soru Çıktı? öğrenmek için: TIKLA
Telegram E Kitap Kanalına katılmak için: TIKLA

Yorum Gönderme

0 Yorumlar