Türker Baş - Bilimsel Bir Araştırma Ödevi Nasıl Hazırlanır PDF İndirPDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Türker Baş - Bilimsel Bir Araştırma Ödevi Nasıl Hazırlanır PDF İndir
İçeriği:  Bu kitap, bilimsel araştırmalarla yeni tanışan üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. Kitap, bir başvuru eserinden ziyade, araştırma ödevi hazırlayacak öğrencilere onların halinden anlayan birinin tavsiyeleri olarak düşünülmelidir. Özellikle doktora tezi gibi daha ileri düzeydeki akademik çalışmalar için kaynakça bölümünde verilen referanslardan yararlanılmalıdır. Bununla birlikte kitapta yer alan tavsiyeler daha ileri çalışmalar için iyi bir alt yapı oluşturacaktır. Kitap, içinde anlatılanların çok dışında bir formatta sunulmuştur. Bu seçimin altında pek çok kişi tarafından sıkıcı olarak nitelendirilen “araştırma yöntembilimi” konusunu, akıcı belki de sürükleyici olarak verme isteği yatmaktadır. Kitapla ilgili yapılacak tüm eleştiri ve katkıları memnuniyetle karşılayacağımı belirtmek isterim.


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar