Albert Bayet - Bilim Ahlakı PDF İndirPDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Albert Bayet - Bilim Ahlakı PDF İndir
İçeriği: Bilim buluşlardan buluşlara atılırken, ahlak bu atılışa ayak uyduramıyor. İnsanlar daha bilgili olmakla daha doğru olmuyorlar. Kaderin korkunç bir cilvesi olarak, aklın en şaşırtıcı ilerlemelerine tanık olduğumuz çağımızda açlık ve savaşlar eksik olmuyor. Buradan yola çıkarak bilimin öldürme gücümüzü artırdığını, insanı makineye köle ettiğini, lüksü, aç gözlülüğü azdırdığını ileri sürenler hiç de az değil. Peki ne yapılabilir? Albert Bayet, elinizdeki denemesinde işte bu soruya yanıt arıyor ve bilim ahlakının bilimle birlikte gelişmesi halinde insanlığın refah ve mutluluğa erişebileceğini vurguluyor. Bayet, bugün insanların, insan soyunu yok edebilecek korkunç silahlara sahip olduğuna dikkat çekiyor ve “Ne zaman ki bilim ahlakı, bilimin ilerlemesine yoldaşlık edecek, belli ilkeler üzerinde insan beyninin sağlam birliğini kuracak, işte o zaman yaşamımıza bir coşku katacaktır” diyor.  


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar