Ernest Renan - İsa'nın Hayatı PDF İndir


PDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Ernest Renan - İsa'nın Hayatı Pdf indir e kitap indir oku

İçeriği: İsa'nın az çok dikkati çeken bir tasvirini çizmem nasip olduğuna göre, bu tasviri uygun bir şekilde hazırlayarak bu dünyanın biçarelerine ve kederlerine, onun en çok sevmiş olduğu insanlara sunmakla iyi edeceğime inandım. Birçok kimseler kitabın hem hacım hem de fiyat bakımından herkes için elverişli olmamasına esef ettiklerinden, giriş bölümünü, notları ve okuyucunun tenkit sanatının özelliklerini az çok bilmesini gerektiren bazı kısımları kitaptan çıkardım. Böylelikle üç hedefe birden vardım. İlkin, kitabın hacmi çok küçüldüğü için, hoşlanan herkes onu alabilecektir. İkincisi, anlaşılması için bazı hazırlayıcı incelemeler gerektiren ne bir kelime, ne de bir cümle bırakmadığımı sanıyorum. Nihayet bu budamalarla, benim için daha az değeri olmayan bir sonuç elde ettim.


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar