Çürük Vişne 3 Viran - Emine Tavuz PDF İndir E Kitap İndir


PDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler

Adı: Çürük Vişne 3 Viran- Emine Tavuz PDF İndir E Kitap İndir

İçeriği: Çürük Vişne 3-Viran harika bir kitap. Emine Tavuz'den Çürük Vişne 3-Viran kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Epsilon Yayınevi’nin olay yaratan gençlik serisi Çürük Vişne üçüncü kitabı Viran’la kaldığı yerden devam ediyor!Bu bir intihardı,Ölene kadar ikisi de fark etmedi.O gün, Esila Karam kendi gerçeğiyle yüzleştiğinde ve bunu akıl almaz bir acı takip ettiğinde, bir saksının içinde günbegün ölen bir çiçeğe benzemeye başlamıştı.Su yoktu,Güneş yoktu.Ölüyordu, duyan yoktu.Elinde bir bıçak tutuyordu, gören yoktu...


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak bedavapdf.com aracılığı ile ücretsiz indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar