YKS Tarihine DOKUNMA! Diyen Öğrencilerin İstekleri!


LÜTFEN BU SAYFAYI HER YERDE PAYLAŞIN!ÖĞRENCİLER MAĞDUR OLMASIN!


Öğrencilerin Yorumları!

Ben 12. Sınıf öğrencisiyim. Bu sene diğer yaşıtlarım gibi üniversite sınavına hazırlanıyorum. Corona yüzünden okulumuz dershanemiz kapatıldı. Bu yüzden evde kendi imkanlarımızla çalışıyoruz. Sınav tarihimiz ileri bir tarihe atıldı 25-26 temmuz. Şimdi de söylentilere göre turizm bakanı sınavımızın öne çekilmesi yönünde bir talepte bulunmuş. Bize hiçbir açıklama yapılmıyor. Bu belirsizlik yüzünden hepimizin psikolojisi bozuldu. Emeğimize yazık oluyor artık. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Bizim üniversite sınavı öğrencileri olarak tek isteğimiz tarihin değişmemesi. Sınav tarihimizin değiştiğini duyurdukları günden beri kendimizi 25-26 temmuza göre planladık. Bu kadar emeğinize yazık etmesinler. 1 yıldır bu sınav için emek harcıyoruz. Ve mezun arkadaşlarımız belki 1,2 yıldır sınav için çalışıyor. Lütfen sesimizi duyurun. Eğer bu ülke gençlere emanetse lütfen artık bizi duysunlar. Bütün hepimizin ortak bir amacı var. Bu ülke için faydalı gençler olmak. Öyle olmamız için artık bize fırsat verin emeğimizi gözardı etmeyin. Emeklerimiz kimsenin elinde oyuncak olmasın.

Ben 12. Sınıf öğrencisiyim virüs yüzünden evlere kapandik psikolojimiz iyi değil çoğumuzun birde sınav belirsizlikleri yüzünden iyiden moralimiz ve motivasyonumuz düşüyor turizm yüzünden sınavın öne alınmasını istemiyoruz bu belirsizliğe bir çare bulunsun.

Bize vaktiniz var korkmayın çalışın dediler. Şimdi de o verdiğimiz vakti geri alıyoruz ne yaptıysanız yaptınız haydi sınava diyorlar. Öğrencinin güvenini sıfırlamayın.

İmzalıyorum çünkü gecesini gündüzüne katan biz öğrenciler çalışmalarımızı Temmuza göre hazırladık ve daha yakın bir tarihe alınırsa yapılan planlar her şey çöpe gidebilir o kadar emek verdik kaçıncı mezun senesinde olan insanlar var lütfen yakın bir tarihe almayın.. Madem temmuza alındı bunun her şeyi göz önüne alınarak düşünülmesi gerekiyordu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar