Elizabeth Newman - Bilim ve Teoloji PDF İndirPDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Elizabeth Newman - Bilim ve Teoloji PDF İndir
İçeriği:  Hem vurdumduymaz bir gözlemnci konumundaki modernizm, hem de postmodernizmin çözülmüşlüğü, esiri olduğumuz bu dünyaya bilimsel inanma sonucuna götürmektedir. İncilin bildirdiği mit ise, kaçışı önermektedir. Bilim ve dinin epistemolojik açıdan birbiriyle çeliştiği tezi, önemsiz bir iddiadır. Bu ikilemin ötesinde, "görecilik karşısında nesnelciliği düşünme" şeklindeki şu an ki postmodern çabalar, bilgiye sosyal bünyeli, komuniteryen ve anti-kurumsalcı olarak dikkat çekınektedir. 1 Bu çabalar bilme ve eylemin, içten içe birbiriyle ilişkili olduğu tezini paylaşmaktadırlar. Bu nedenle, bütün bilgiler gibi din ve bilim de, soyut ilkeler ve evrensel deneyimden daha çok, somut pratikler ve tarihsel birlikteliklerden ortaya çıkar.


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar