Colin A. Ronan - Bilim Tarihi PDF İndirPDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Colin A. Ronan - Bilim Tarihi PDF İndir
İçeriği:  Tabiatı incelemek, hareket kanunlarını, eğilimlerini öğrenmek en temel beşeri faaliyetlerin başında gelir; medeniyetlerin mayasını oluşturur. İnsanın bu güçleri anlaması, onu kontrol etmesini yol açmıştır ve günümüzde bilim yaşamın her dalındadır. COLIN RONAN''ın Bilim Tarihi bilimsel bilgilerin tarihini hem temel bilimlerin gelişmesi hem de Eski Çin''den günümüze kadar, bilime sahip başlıca medeniyetler açısından aydınlatıyor. Kitap, Batı Medeniyeti''nde bilimlerin gelişmesinin ana hatlarını, içinde bulunduğu çağların içsel dinamikleriyle açıklamaya çalışırken, bunun en kolay bir biçimde anlaşılmasını sağlayacak dıli de bulmuştur. Türkçe''ye bu dalın en yetkin uzmanları tarafından kazandırılmış olan bu kitapta 300 kadar fotoğraf, resim, şekil ve harita bulunmakta, ayrıntılı dizini ile de her zaman bir referans kitabı olma özelliğini taşımaktadır.


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski