Chcd Orzel - Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz PDF İndirPDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Chcd Orzel - Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz PDF İndir
İçeriği:  Kuantum fiziği herhalde en ilginç, en gizemli bilimsel konudur; sevimli bir köpekle yapılan Sokratik bir tartışmanın onun örtüsünü kaldıracağını kim bilebilirdi? Cory Doctorow Orzel’in kuantum ziğine mizah dolu yaklaşımı nes; Emmy de bu son derece gizemli mevzunun incelikleri konusunda herkezin sormak istediklerini soran mükemmel bir köpek. Jennifer Oullette Bu küçük cazibeli kitap çağdaş bilimin en tuhaf ve en önemli konularından birini öğrenmenin en eğlenceli yolu Chad Orzel ve sevgili köpeği Emmy sayesinde nihayet Heisenberg kesinsizlik ilkesini anladım! Emmy’nin herhalde benden daha hızlı kavradığı kritik önemdeki diğer kirlerin lafını bile etmiyorum. Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz, çağdaş zik konusunda en ufak bir kri olmayan kişiler için bile bir lütuf. Spencer Quinn


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski