Charles Krebs - Beslenme Zihinsel Performansınızı Nasıl Etkiler PDF İndir


PDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler

Adı: Charles Krebs - Beslenme Zihinsel Performansınızı Nasıl Etkiler PDF İndir

İçeriği: Bu kitap, çok karmaşık bir alanı anlaşılır hâle getiriyor. Beslenme konusunda tüm söylenenleri unutun! Bu kitapta, sağlık ve zindelik için doğal beslenmenin, sizi en iyi zihinsel performansınızı sergileyebileceğiniz duruma getirecek bir reçetesini bulacaksınız! Besinlerin bünyeniz üzerindeki etkileri neler? Besin eksiklikleri nelerdir ve nelerden kaynaklanırlar? Hangi vitamin, mineral ve besinler zihinsel performansımızı en iyi duruma getirmenize yardımcı olur? Zihinsel gücünüzü geliştirmek için hangi besin takviyelerini kullanmalısınız? Beslenme Zihinsel Performansınızı Nasıl Etkiler?'de yukarıdaki gibi pek çok soruya yanıt bulacaksınız. Herkesin kendi akıl-vücut-ruh sağlığını dengelemek için bir alan yaratmasına ve en iyi zihinsel performansına erişmesine yardımcı olacak bir kaynak kitap! Bir besin uzmanından, kendi sağlığının sorumluluğunu almak isteyen herkese. BESİNLER BEYNİMİZİ NASIL ETKİLER? Doğru beslenmeyle daha iyi bir hayat elimizde.


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar