Andy Weir - Marslı PDF İndirPDF veya Epub Dosyası Hakkında Bilgiler
Adı: Andy Weir - Marslı PDF İndir
İçeriği:  Goodreads okurlarına göre 2014’ün En iyiİ Bilimkurgu ROMANI! Altı gün önce, Mark Watney Mars’a ayak basan ilk insanlardan biriydi. Şimdi ise, orada ölmesi neredeyse kesin. “Çok uzun zamandan beri okuduğum en iyi kitap. Zeki, eğlenceli ve gerilim dolu. Marslı, bir romandan isteyebileceğiniz her şeye sahip.” —Hugh Howey, Wool serisinin yazarı “Sürükleyici… Defoe’nun Robinson Crusoe’su sanki daha zeki biri tarafından yazılmış gibi.” —Larry Niven, Hugo, Nebula ve Locus ödüllü Halka Dünya romanının yazarı “Bu kitap tam da benim gibi okuyucuların seveceği türden.” —John Scalzi, Yaşlı Adamın Savaşı serisinin Hugo ve Locus ödüllü yazarı “Andy Weir’in yazdığı Marslı şimdiye kadar okuduğum en iyi bilimsel bilimkurgu romanı. Bu romanı –başka bir kitap hakkında hiç böyle bir şey söylemedim– edebi anlamda da elden bırakmak mümkün değil.” —Dan Simmons, Hugo ödüllü Hyperion serisinin yazarı “Marslı aklımı başımdan aldı!” —Ernest Cline, Başlat romanının yazarı “Aksiyon ve uzay macerasının kusursuz bir karışımı.” —Library Journal


Pdf - Epub dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz yandex disk e kitap indir. 
 PDF Nasıl İndirilir ?
Butona tıkladıktan sonra 5 saniyelik geri sayımı bekleyip "Devam Et" butonuna basarak geçmeniz yeterlidir. İndirmede sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sitedeki tüm PDF dosyaları tanıtım amaçlıdır. Beğenmeniz halinde lütfen orijinalini edinin. Telif hakkı ile ilgili yasal bilgilendirmeyi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar