Ahbarü'z-Zaman Türkçe PDF İndir


NEDİR BU KİTAPTA ANLATILANLAR?
Yazarının bin yıl önce yaşamış olduğu söylenen eserde bugünlerde yaşanan olayların tek tek sıralanmış olması ve sonrasında yazanlar tüyleri diken diken etti desek yeridir.. Peki İbrahim Bin Salukiyye isminde bir şahsın yazdığı öne sürülen Ahbar-u Zaman isimli kitap ne anlatılıyor?
Kehanet kitabı Ahbarüz Zaman corona virüsü bildi mi? Ahbar-u Zaman tüyler ürpertti 'Mayısta deprem'
İbrahim Salukiyye isimli bir şahsın yazdığı iddia edilen Ahbar-u Zaman isimli kehanet kitabında bugünlerde yaşanan çekirge sürülerinin saldırıları, salgın hastalıklar gibi hadiselerden bahsediliyor. Konuyla ilgili kısımda en sondaki ifadeler ise okuyanları şaşkınlığı ve endişeyi ikiye katladı. İşte o kısmın Türkçe çevirisi:
Kehanet kitabı Ahbarüz Zaman corona virüsü bildi mi? Ahbar-u Zaman tüyler ürpertti 'Mayısta deprem'

''İki rakam eşit olunca, o zamanın hastalığı yayılınca, hacılar ziyaretten men edilince, velveleler gizlenince, çekirge istilası olunca, Rum meliki ani bir hastalıkla, ölünce kardeş kardeşten korkunca, çöldeki yahudiler gibi olduğunuz zaman fiyatlar yükselip işler kesata uğradığı zaman, çocukların saçlarını ağartan insanların üçte birinin öleceği temelleri yıkan Mayıs depremini bekleyin''iNDİRMEK İÇİN BUTONA TIKLAYINIZ.

UYARI

Sitedeki tüm PDF dosyaları tamamen tanıtım amaçlıdır. Kitabı beğenmeniz halinde Lütfen Orijinalını edinin.

TYT Matematikte 2020’e Kadar Hangi Konudan Kaç Soru Çıktı? öğrenmek için: TIKLA
Telegram E Kitap Kanalına katılmak için: TIKLA

Yorum Gönderme

0 Yorumlar