Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz - Aziz Nesin PDF İndirSitemizdeki tüm PDF kitapları  renkli ve kaliteli yeni basım kitaplardır. Yapmanız gereken aşağıdaki linkten PDF dosyasını normal indirme olarak indirmektir.

PDF Özellikleri

PDF Türü: Renkli ve Yeni Basım
"Aziz Nesin Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ı önce radyo oyunu olarak yazdı. Kazandığı büyük muvaffakiyet üstüne sahne oyunu haline getirdi. Israrlar üzerine senaryosunu yazdı; çoğu tiyatrocudan olduğu gibi, bu sefer de filmciden telif hakkını alamadı. Bir haftalık gazetede çizgi romanı yayımlandı. Hemen peşinden televizyon senaryosunu yazdı. Okurların isteği, çevrenin baskısı artınca nihayetinde Yaşar Yaşamaz, şu an elinizde tuttuğunuz roman oldu.Kitabın giriş yazısını kaleme alan Meral Çelen bu büyük alakayı Yaşar Yaşamaz’ın ağzından şöyle izah ediyor:
“...Ünümün bu kadar yaygınlaşmasına, beni bu kadar sevmenize ilk zamanlar akıl erdiremiyordum fakat, şimdi biliyorum artık... Nasıl hepimizde biraz Don Kişot’luk varsa, demek biraz da Yaşar Yaşamaz’lık varmış... Başıma gelenler yabancınız olsaydı, sever miydiniz beni, arar mıydınız?”UYARI

Sitedeki tüm PDF dosyaları tamamen tanıtım amaçlıdır. Kitabı beğenmeniz halinde Lütfen Orijinalını edinin.

TYT Matematikte 2020’e Kadar Hangi Konudan Kaç Soru Çıktı? öğrenmek için: TIKLA
Telegram E Kitap Kanalına katılmak için: TIKLA

Yorum Gönderme

0 Yorumlar